×
TRE FORZE!

TRE FORZE!

Každý doušek prvotřídní kávy Tre Forze! odhaluje jedinečnost neodolatelné sicilské směsi. Její unikátní chuť vzniká už více než 120 let v malé vesničce na úpatí sopky Etny. Tamní pražírna dennodenně přináší dávno zapomenuté tajemství pravého italského espressa zpět na výsluní.

Tre Forze! udělá z pití kávy nezapomenutelný zážitek

Exkluzivita lahodné kávy spočívá v unikátním pražení na otevřených ohních z planoucího dřeva starých olivovníků. Horké sicilské slunce a úrodná vulkanická půda na svazích Etny plodí olivovníky plné bohatých minerálů, které při hoření dodávají vznikající směsi neodolatelné kořeněné aroma.

Tradiční pražení a zrna té nejvyšší kvality

Dokonalá preciznost a důkladnost při zpracování je prvním krokem na cestě k neodolatelné kávě. Tre Forze! je vyrobená pouze z nejkvalitnějších surovin. Zrna Robusty doplněná výběrovými zrny kávy Arabica prvotřídní kvality pocházejí z nejlepších kávových regionů světa a jsou zárukou nezapomenutelného požitku při pití jedinečné kávy Tre Forze!. Zatímco standardní pražírny prosívají před pražením zrna dvakrát, výběrová zrna pro kávu Tre Forze! se přesívají pětkrát po sobě, aby se k pražení dostalo opravdu jen to nejlepší.

Káva Tre Forze! má menší obsah kofeinu, teinu a hořkých sloučenin, než většina dalších káv na trhu. Díky pomalému pražení při nízkých teplotách se navíc eliminuje obsah tříslovin a látek, které způsobují kyselost a výraznou hořkost.

Bohatá sicilská kultura a kulinářské umění je nám díky neodolatelné kávě Tre Forze! mnohem blíže. Můžeme si tak vychutnat to pravé italské espresso.
Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce Tre Forze!

Logo Tre Forze! 
Tre Firze! - káva se Sicílie
999,00 Kč (s DPH)
Kup víc, zaplať míň
(1)
Sicilské tajemství a unikátní metoda pražení na otevřeném ohni stojí za neodolatelnou chutí a aroma zrnkové kávy Tre Forze! Zrna nejvyšší kvality z nejlepších kávových regionů světa jsou zárukou exkluzivního požitku z...
232,77 Kč (s DPH)
Unikátní metoda pražení na otevřeném ohni a vybraná zrna té nejvyšší kvality zaručují nezapomenutelný zážitek při pití mleté kávy Tre Forze!. Exkluzivní kávová směs učaruje i nejnáročnějším kávovým fajnšmekrům hustou...
Zobrazení 1-3 z 3 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty