×

Tchibo Barista Caffè Crema zrnková káva 1kg

100% Arabika společnosti Tchibo určená zejména pro přípravu Caffè Crema. Nově se speciálně navrženým uzávěrem pro zachování čerstvosti, snadné skladování a pohodlné dávkování. Kávová zrna pochází výhradně z odpovědné zemědělské produkce, která podporuje drobné pěstitele kávy a přispívá ke zlepšení jejich životních i pracovních podmínek. Zrna jsou pražena pomalu v bubnové sušičce, čímž se řada Tchibo Barista hlásí k mnoha let osvědčenému řemeslnému způsobu zpracování. Dlouhá doba pražení dává zrnům více času na rozvinutí jejich jedinečného charakteru. Vzniká tak kávová specialita mimořádné kvality.

Skvěle se hodí do plně automatického kávovaru i pákového kávovaru. V připraveném šálku oceníte delikátní kávu s ovocným nádechem a lahodně sametovou pěnou nebo café au lait.

Přečíst článekShow less
391,00 Kč
349,11 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
8 12,00 Kč 96,00 Kč
16 17,00 Kč 272,00 Kč
Vyprodáno
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Detaily produktu

Parametry

Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty