×

Ritter Sport mini čokoládky ke kávě 200 x 5g

I malý čtvereček kvalitní čokolády povznese zážitek ze servírování kávy o úroveň výš, dodá styl a hosty potěší.

Jednotlivě balené mini čokolády Ritter Sport ve čtyřech variantách: mléčná, hořká, mléčná s mandlemi a mléčná s kukuřičnými lupínky.

Může obsahovat stopy arašídů, jiných ořechů, lepku a vajec.

Karton obsahuje 6 balení po 200 ks. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
556,00 Kč
496,43 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
4 15,00 Kč 60,00 Kč
Vyprodáno
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty