×

Ritter Sport čokolády 84 x 16g

Prakticky zabalené čokolády pro každou příležitost. Potěší na recepci, oslavě nebo jen tak na konferenčním stole.

7 druhů v jednom balení zajistí, že si každý vybere čokoládu podle svého vkusu: alpskou mléčnou, nugát, s lískovými oříšky, kukuřičnými lupínky, keksem, marcipánem nebo jogurtem.

Může obsahovat stopy arašídů, jiných ořechů, lepku a vajec.

Rozměr jednotlivých čokoládek je přibližně 3,5 x 3,5 cm.

Karton obsahuje 4 balení po 84 ksObjednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
724,00 Kč
646,43 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
4 40,00 Kč 160,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty