×

Philips Aqua Clean CA6903/10 Filtr pro kávovary Saeco & Philips

Inovativní vodní filtr Saeco AquaClean prodlouží životnost kávovaru a zaručí, že voda pro připravovanou kávu bude opravdu čistá. Zabraňuje usazování vodního kamene pomocí technologie výměny iontů, má patentovaný průtok vody a mikroporézní filtr. Výhodou je snadné vkládání filtru Click&Go, disponuje funkcí pro připomenutí výměny filtru při aktivaci v menu.

Stejné jako CA6903/00.

Přečíst článekShow less
Regular price: 489,00 Kč
439,00 Kč
362,81 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty