×

Philips CA6700 odvápňovač

Přípravek na odstranění vodního kamene Philips CA6700 je speciálně vyvinutý roztok určený k odstranění vodního kamene, nečistot a dalších zbytků z vnitřku kávovaru. Lze jej použít k čištění automatických a pákových kávovarů, ale i dalších domácích spotřebičů, jako jsou konvice na čaj a ohřívače vody. Jedinečné složení odstraní vodní kámen a zároveň chrání vnitřní součásti kávovaru.

Pro dosažení optimálního výkonu se doporučuje používat tento odvápňovač každé dva měsíce

Přečíst článekShow less
192,00 Kč
158,68 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
4 5,00 Kč 20,00 Kč
Skladem poslední 2 ks
Brand:
Popis

Pokyny pro espresovače bez automatického programu odstraňování vodního kamene:

  1. Nalijte celý obsah přípravku na odstranění vodního kamene Philips do nádržky na vodu, a poté dolijte nádržku čerstvou vodou.
  2. Zapněte přístroj a připravte 2 šálky vody pomocí trysky na páru. (Přibližně 150 ml každý.)
  3. Vypněte přístroj pomocí hlavního vypínače.
  4. Nechte přípravek na odstranění vodního kamene pracovat 15–20 minut.
  5. Po dokončení kroku 4 opakujte kroky 2 a 3, dokud zcela nevyprázdníte nádržku na vodu. Přípravek nechte pracovat pouze 3 minuty mezi opakováním kroků.
  6. Vypláchněte nádržku na vodu čistou vodou a znovu ji naplňte.
  7. Propláchněte okruhy přístroje přibližně 2 litry vody pomocí trysky na páru a horkou vodu. Propláchněte skrze dávkovací vývod 2 litry vody (pokud je to možné). V opačném případě připravte 3 šálky kávy (přibližně 150 ml každý) a vylijte je. V opačném případě připravte 9 šálků kávy (přibližně 50 ml každý) a vylijte je.
  8. Vyjměte varnou jednotku (pouze u automatických přístrojů) a opláchněte je čistou vodou. Konkrétní pokyny pro espresovače s automatickým programem na odstranění vodního kamene naleznete v příslušných uživatelských příručkách.

Přípravek na odstranění vodního kamene Philips obsahuje I-(+)- kyselinu mléčnou. Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.

Vyrobeno v Německu.
Výrobce: Philips Consumer Lifestyle B.V., Tussendiepen 4, 9206 AD Drachten, Holandsko

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty