×

Pellini Superiore n°20 Cremoso mletá káva 250g

Nahrubo mletá směs 70 % Arabiky a 30 % Robusty. Výběr osmi různých odrůd kávy zaručuje dosažení bohaté cremy a vyrovnané chuti i vůně. Nejlépe si ji vychutnáte jako pravé italské espresso, stejně dobře ale chutná jako cappuccino či latte macchiato. Vhodná směs pro přípravu v moka konvičce případně french pressu.

Přečíst článekShow less
128,56 Kč
114,78 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Superiore n°20 Cremoso

Zpříjemněte si ranní vstávání a vychutnejte si pravé italské espresso. Jedinečným společníkem vám přitom bude mletá káva Superiore N°20 Cremoso. Ta láká na vyváženou cremu, aroma i chuť, které jen tak neodoláte.

Vynikající espresso i lahodné cappuccino

Díky plné chuti a nízkému obsahu kofeinu se lahodná směs hodí na přípravu espressa. Stejně dobře si ji ale vychutnáte také jako cappuccino nebo latte macchiato. Osm různých odrůd kávy zaručuje dokonale bohatou cremu a vyrovnanou chuť.

Mletá káva Superiore N°20 je směsí 70 % Arabicy a 30 % Robusty, která zjemňuje chuť kávy. Všechna zrna jsou pečlivě vybraná a pochází z vyhlášených kávových regionů světa.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
1
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty