×

PELLINI Supremo pro Nespresso 10ks

Mimořádně intenzivní směs italské pražírny okouzlí všechny milovníky dobrého espressa. Pellini Supremo se pyšní hustou konzistencí a plným krémovým tělem s čokoládovou dochutí. Užijte si neodolatelnou chuť kávy Pellini Supremo, kterou si můžete připravit v kávovaru Nespresso. V jednom balení najdete 10 kapslí a každá kapsle obsahuje 5 g kávy.

99,00 Kč
86,09 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Pellini Supremo

Do plného krémového těla a čokoládových podtónů jedinečné kávové směsi se zamiluje každý milovník dobré kávy. Neobvyklá směs brazilské a guatemalské kávy Robusta, doplněná výběrovou Arabicou z Hondurasu, dělá z pití kávy Nespresso Pellini Supremo jedinečný požitek. Mimořádně intenzivní káva husté konzistence vám učaruje v kteroukoli denní dobu.

Káva ze světa luxusu

Vychutnejte si luxusní italskou kávu v kapslích do kávovarů Nespresso. Zamilujte se do prvotřídní směsi vyhlášené italské pražírny Pellini a užijte si kvalitní kávu bez kompromisů.

Jedno balení kávy obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli je 5 g kávy. Kapsle Pellini jsou vyhlášené nejen svou výjimečnou chutí, ale také tím, že jsou na rozdíl od ostatních dostupných kapslových káv bez přidaných přísad. Můžete si tak vychutnat neodolatelnou čistou kávu a užít si jedinečný prožitek z každého doušku.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace