×

Pellini Gusto Bar n°2 Vellutato mletá káva 250g

Vychutnejte si pravé italské espresso díky kvalitní směsi Gusto Bar N°2 Vellutato. Lahodná káva se pyšní dobře vyváženou cremou, vůní i chutí, která učaruje všem milovníkům dobré kávy. Nahrubo mletá směs vychází ze základního poměru 70 % zrn Arabiky a 30 % Robusty a je nejlepší pro přípravu v moka konvičce případně french pressu.

Balení mleté kávy Pellini je po namletí lisováno v ochranné atmosféře. Po otevření doporučujeme balení co nejdříve spotřebovat. Po delší době dochází díky působení vzdušného kyslíku ke změnám chuti připravované kávy.

Přečíst článekShow less
128,56 Kč
114,78 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Pellini Gusto Bar n°2 Vellutato

Mletá káva Gusto Bar N°2 Vellutato je směsí 70 % Arabicy a 30 % Robusty z vybraných plantáží světa. Lahodná káva má velmi dobře vyváženou cremu, aroma i chuť.

Stále čerstvá a voňavá

Plná chuť a nízký obsah kofeinu zaručují, že se Gusto Bar N°2 Vellutato skvěle hodí jako pravé italské espresso. Vychutnáte si ji také jako cappuccino nebo latte macchiato. Kvalitní směs je balena v ochranné atmosféře, což zaručuje její čerstvost a zachování nezaměnitelného aroma.

Gusto Bar N°2 Vellutato v sobě přináší kus exotiky i tradice italské pražírny. Povzbudí vás do nového dne a její vůně vám rozjasní každé ponuré ráno.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty