×

Marzotto Espresso Oro zrnková káva 1kg

Zamilujte si neodolatelnou krémovou pěnu, sladkou karamelovou chuť i vyvážený charakter zrnkové kávy Marzotto Espresso Oro. Za specifickou a bohatou nasládlou chutí stojí tradiční metoda pražení na ohni z bukového dřeva, která kávu odlišuje od konvenčně pražených směsí.

Přečíst článekShow less
490,00 Kč
437,50 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Marzotto Espresso Oro

Extrémní krémová pěna, sladká karamelová chuť a vyvážený charakter dělají ze zrnkové kávy Marzotto Espresso Oro vynikající směs, které jen tak neodoláte.

Tradiční postup je zárukou nejvyšší kvalit

Za neodolatelnou chutí zrnkové kávy Marzotto Espresso Oro stojí jedinečný postup, kterým se káva připravuje. Marzotto Espresso Oro se totiž jako jedna z mála směsí stále praží tradiční metodou na ohni z bukového dřeva. Pražení nad hořícím dřevem dodává kávě specifickou a bohatou nasládlou chuť, kterou konvenčně pražené kávy postrádají.

Zrnková káva Marzotto Espresso Oro je směsí kvalitních zrn Arabicy a Robusty v poměru 90:10. Směs se proto výborně hodí pro přípravu klasického espressa, které vás přenese do romantických italských kaváren, kde si místní vychutnávají neodolatelnou kávu a užívají zasloužený odpočinek.

Šalek kávy 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty