×

Lucaffé Piccolo e Dolce zrnková káva 1kg

Mírně sladkou, čokoládovou kávu s příjemným a dlouhotrvajícím aroma si dobře vychutnáte jako espresso, ale i cappuccino nebo latte macchiato. Lucaffe Piccolo e Dolce má totiž dostatečně plnou chuť pro kombinaci s mlékem. Směs obsahuje vysoce kvalitní zrna tmavě upražené Arabiky (80 %) z Jižní a Střední Ameriky doplněné 20 % Robusty. Vše zpracováno typicky italským způsobem pomalého pražení.

Karton obsahuje 12 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Původní cena: 499,00 Kč
469,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
407,83 bez DPH.

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
12 40,00 Kč Až do 480,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Lucaffé Piccolo e Dolce

Zrnková káva Piccolo e Dolce se podobná ostatním směsím z italské pražírny Lucaffé. Pyšní se mírně sladkou, čokoládovou chutí, kterou doplňuje velmi příjemné a dlouhotrvající aroma.

Příjemná a jemně pikantní chuť

Bohatou a silnou směs si dobře vychutnáte jako cappuccino a latte macchiato. Piccolo e Dolce má totiž dostatečně plnou chuť pro kombinaci s mlékem. V klasickém espressu pocítíte karamelovou dochuť. Pro směs Piccolo e Dolce je typická vysoká kvalita vybraných zrn a jejich nízký stupeň porušení, což dosvědčuje jemné zpracování kávových bobů.

Zrnková káva Piccolo e Dolce se připravuje středním až tmavým pražením podle typického italského způsobu. Pomalé pražení zaručuje snížení množství hořkých chutí a látek v kávě na minimum. Zároveň díky němu kává získává příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace