×

Lucaffé Piccolo e Dolce zrnková káva 1kg

Mírně sladkou, čokoládovou kávu s příjemným a dlouhotrvajícím aroma si dobře vychutnáte jako espresso, ale i cappuccino nebo latte macchiato. Lucaffe Piccolo e Dolce má totiž dostatečně plnou chuť pro kombinaci s mlékem. Směs obsahuje vysoce kvalitní zrna tmavě upražené Arabiky (80 %) z Jižní a Střední Ameriky doplněné 20 % Robusty. Vše zpracováno typicky italským způsobem pomalého pražení.

Karton obsahuje 12 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
561,00 Kč
500,89 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 12,00 Kč 144,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Lucaffé Piccolo e Dolce

Zrnková káva Piccolo e Dolce se podobná ostatním směsím z italské pražírny Lucaffé. Pyšní se mírně sladkou, čokoládovou chutí, kterou doplňuje velmi příjemné a dlouhotrvající aroma.

Příjemná a jemně pikantní chuť

Bohatou a silnou směs si dobře vychutnáte jako cappuccino a latte macchiato. Piccolo e Dolce má totiž dostatečně plnou chuť pro kombinaci s mlékem. V klasickém espressu pocítíte karamelovou dochuť. Pro směs Piccolo e Dolce je typická vysoká kvalita vybraných zrn a jejich nízký stupeň porušení, což dosvědčuje jemné zpracování kávových bobů.

Zrnková káva Piccolo e Dolce se připravuje středním až tmavým pražením podle typického italského způsobu. Pomalé pražení zaručuje snížení množství hořkých chutí a látek v kávě na minimum. Zároveň díky němu kává získává příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty