×

Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica zrnková káva 1kg

Exkluzivní 100% Arabika v sobě ukrývá jen ta nejkvalitnější zrna z vybraných plantáží Jižní Ameriky, Asie a Afriky. Mr.Exclusive 100% Arabica láká na silné aroma, připomínající upečený chléb s ořechy a učaruje vám kvalitní pěnou a lahodnou chutí. Z této směsi připravíte skvělé espresso a caffè crema. Hodí se i k přípravě cappuccina a latte macchiata.

Karton obsahuje 12 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
634,00 Kč
566,07 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 30,00 Kč 360,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Lucaffé Mr. Exclusive 100% Arabica

Výjimečná káva je přesně taková, jak vypovídá její název. Exkluzivní a 100% Arabica se praží rovnoměrně z vytříděných kávových zrn. Stejnoměrně a kvalitně upražená zrna jsou základem neodolatelné směsi zrnkové kávy Mr. Exclusive 100% Arabica.

Silné aroma s nádechem ořechů

Toužíte po nádechu luxusu při pití kávy? Vychutnejte si jej v každém šálku lahodné směsi. Mr. Exclusive v sobě mísí pouze nejkvalitnější zrna z vybraných plantáží Střední a Jižní Ameriky. Káva láká na silné aroma, připomínající čerstvě upečený chléb s ořechy. Hustou kávu s kvalitní pěnou, chutí a vůní si bezpochyby zamilujete.

Proměňte svůj ranní rituál v královský zážitek. Jedinečná směs Mr. Exclusive 100% Arabica je určená pro opravdové labužníky.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty