×

Lucaffé Mamma Lucia zrnková káva 1kg

Silná a pikantní směs s minimální kyselostí je namíchána z 60 % indické Robusty, kterou ze 40% doplňuje Arabika z Jižní a Střední Ameriky. Tahle silná Italka si skvěle rozumí s automatickým kávovarem a může Vám dělat společnost od brzkého rána.

Karton obsahuje 12 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 343,00 Kč
328,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
292,86 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 25,00 Kč 300,00 Kč
24 30,00 Kč 720,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Lucaffé Mamma Lucia

Dokonale vyvážený poměr Arabicy a Robusty ze Střední a Jižní Ameriky dělá z kávy Lucaffé Mamma Lucia jedinečnou směs. Mamma Lucia obsahuje 50 % zrn kávy Arabica a 50 % zrn kávy Robusta a je díky tomu jemná a pikantní zároveň.

Precizní postup a chuť čokolády

Toužíte po pravém italském espressu? Vychutnejte si ho v šálku výborné kávy Mamma Lucia. Pomalé pražení zaručuje snížení množství hořkých chutí a látek v kávě na minimum. To potěší zejména ty, kdo mívají po konzumaci kávy podrážděný žaludek. Zároveň káva Mamma Lucia získává díky pomalému pražení příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády.

V každém šálku italské kávy se skrývá prvotřídní kvalita a precizní postup, se kterým jsou směsi Lucaffé zpracovávány. Užijte si svůj kousek Itálie a vychutnejte si zrnkovou kávu Mamma Lucia v kteroukoli denní dobu.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
5
2 Recenze
Spokojenost
(5)
Výborná!
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty