×

Lucaffé Espresso Exquisit zrnková káva 1kg

Zrnková káva Lucaffe Espresso Exquisit je opravdovým klenotem mezi kávami. Exkluzivní směs láká na netradiční chuť kakaa a čokolády a oslní vás extrémně hustou, krémově čokoládovou pěnou a delikátním aroma. Směs tvoří 90 % jihoamerické Arabiky doplněné 10% indické Robusty. Tenhle vysmátý námořník umí zabrat a udělá skvělé espresso, caffè crema, ale i latte macchiato nebo cappuccino.

Karton obsahuje 12 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
496,00 Kč
442,86 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 15,00 Kč 180,00 Kč
Vyprodáno
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Lucaffé Espresso Exquisit

Za exkluzivitou výjimečné směsi stojí netradiční chuť kakaa a čokolády. Zrnková káva Espresso Exquisit oslní milovníky kávy extrémně hustou krémovou čokoládovou pěnou a delikátním aroma. Vychutnejte si pravé italské espresso a rozjasněte si den.

Nádech luxusu v šálku espressa

Espresso Exquisit učaruje zejména těm, kdo ocení kvalitní a výraznou kávu Arabica, s minimální příměsí Robusty. Ta kávu zjemňuje a dodává jí čokoládový a ořechový nádech.

Přeneste se do luxusních čtvrtí italských měst a vychutnejte si prvotřídní kvalitu v každém doušku exkluzivní směsi. Zrnková káva Espresso Exquisit patří do povinné výbavy všech opravdových znalců kávy. Jedinečná směs dělá z každého okamžiku speciální příležitost.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty