×

Lucaffé Espresso Bar zrnková káva 1kg

Zrnková káva Espresso Bar se chlubí mírně nasládlou chutí, lehkým aroma a střední pěnou kávy. Výjimečnou směs si nejlépe vychutnáte jako klasické espresso. Příjemná chuť s nádechem sladké pražené čokolády vám zpříjemní ranní vstávání.

Původní cena: 359,00 Kč
339,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
294,78 bez DPH.

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
8 10,00 Kč Až do 80,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Jak chutná Lucaffé Espresso Bar

Mírně nasládlá chuť, lehké aroma a střední pěna kávy Lucaffé Espresso Bar učaruje každému, kdo se těší na ranní dávku kofeinu. Zpříjemněte si vstávání a nadechněte se kávového ráje, které si nejlépe vychutnáte jako klasické espresso.

Příjemná chuť s nádechem pražené čokolády

Směs Espresso Bar má specifikou a nezaměnitelnou charakteristiku, ve které poznáte jemně ovocnou chuť. Směs Arabicy a Robusty s větší kyselinkou je ideální pro ty, kdo od své kávy čekají pokaždé stejnou chuť.

Zrnková káva Espresso Bar je připravena typickým italským pražením. To znamená, že se káva praží pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Získává tak příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Konzumace výjimečné směsi Espresso Bar potěší zejména ty, kdo mívají po pití kávy podrážděný žaludek. Pomalé pražení totiž zaručuje výrazné snížení množství hořkých chutí a látek v kávě.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace