×

Lucaffé Espresso Bar zrnková káva 1kg

Zrnková káva Lucaffe Espresso Bar se chlubí mírně nasládlou chutí, lehkým aroma a pěknou cremou. Výjimečnou směs si nejlépe vychutnáte jako cappuccino nebo latte macchiato, chybu neuděláte ani s klasickým espressem. Příjemná chuť s nádechem sladké pražené čokolády vám zpříjemní ranní vstávání.

Složení: 60 % Arabiky a 40 % Robusty

Karton obsahuje 12 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
418,00 Kč
373,21 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 12,00 Kč 72,00 Kč
12 20,00 Kč 240,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Lucaffé Espresso Bar

Mírně nasládlá chuť, lehké aroma a střední pěna kávy Lucaffé Espresso Bar učaruje každému, kdo se těší na ranní dávku kofeinu. Zpříjemněte si vstávání a nadechněte se kávového ráje, které si nejlépe vychutnáte jako klasické espresso.

Příjemná chuť s nádechem pražené čokolády

Směs Espresso Bar má specifikou a nezaměnitelnou charakteristiku, ve které poznáte jemně ovocnou chuť. Směs Arabicy a Robusty s větší kyselinkou je ideální pro ty, kdo od své kávy čekají pokaždé stejnou chuť.

Zrnková káva Espresso Bar je připravena typickým italským pražením. To znamená, že se káva praží pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Získává tak příjemnou a jemně pikantní chuť s nádechem sladké pražené čokolády. Konzumace výjimečné směsi Espresso Bar potěší zejména ty, kdo mívají po pití kávy podrážděný žaludek. Pomalé pražení totiž zaručuje výrazné snížení množství hořkých chutí a látek v kávě.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty