×

Lucaffé Classic zrnková káva 1kg

Tato výjimečná směs si získala příznivce po celém světě. Lahodná zrnková káva Lucaffe Espresso Classic má mírně čokoládovou chuť, hedvábnou cremu a neodolatelné aroma. Vychutnáte si ji jako klasické italské espresso anebo cappuccino či latte macchiato. Poměr zrn je 80 % ve prospěch Arabiky, 20 % připadá na Robustu. 

Karton obsahuje 12 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
496,00 Kč
442,86 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 20,00 Kč 240,00 Kč
24 25,00 Kč 600,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Lucaffé Classic

Nedovedete si představit ráno bez dokonalého italského espressa? Vychutnejte si ho v šálku zrnkové kávy Lucaffé Espresso classic. Tato 80% směs Arabiky20% Robusty je ideálním společníkem do nového dne.

Neodolatelná crema a nádech čokolády

Espresso classic je silná káva s jemnou až mírně čokoládovou chutí, která vám učaruje plnou cremou a krásným aroma. Příjemné vlastnosti a výjimečná chuť kávy z ní dělají nezaměnitelnou součást domácností po celém světě. Díky pomalému pražení se obsah hořkých chutí a látek v kávě snižuje na minimum.

Lahodnou směs si dobře vychutnáte také jako cappuccino i latte macchiato. Přeneste se do mekky kávy a užijte si kus Itálie v každém doušku vynikající kávy Espresso classic.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty