×

Lucaffé Blucaffé zrnková káva 700g

Příjemně pikantní chuť a neodolatelný čokoládový dozvuk. Zrnková káva Lucaffé Bluecaffé láká na jedinečný zážitek díky vysokému podílu exkluzivní odrůdy Jamaica Blue Mountain. 

Přečíst článekShow less
910,61 Kč
813,04 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Jak chutná káva Lucaffé Blucaffé

Zapomeňte na rychlou ranní kávu. Od zrnkové kávy Lucaffé Bluecaffé se nebudete chtít odtrhnout. Uhrane vám příjemně pikantní chutí, jemností a neodolatelným čokoládovým dozvukem.

Italské pražení a podíl exkluzivní odrůdy Jamaica Blue Mountain

Tato unikátní směs 100% arabica  s vysokým podílem exkluzivní odrůdy Jamaica Blue Mountain povýší pití kávy na luxusní zážitek. Lucaffé Bluecaffé je pražena typickým italským stylem, tedy pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Výsledná káva díky tomu získává příjemnou pikantní chuť s dotekem sladké pražené čokolády.

Vychutnejte si dokonalý okamžik při každém doušku výjimečné směsi. Zrnková káva Lucaffé Bluecaffé se o to postará.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty