×

Lucaffé Blucaffé zrnková káva 700g

Příjemně pikantní chuť a neodolatelný čokoládový dozvuk. Zrnková káva Lucaffé Bluecaffé láká na jedinečný zážitek díky vysokému podílu exkluzivní odrůdy Jamaica Blue Mountain. 

Přečíst článekShow less
910,61 Kč
813,04 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Brand:
Popis

Jak chutná káva Lucaffé Blucaffé

Zapomeňte na rychlou ranní kávu. Od zrnkové kávy Lucaffé Bluecaffé se nebudete chtít odtrhnout. Uhrane vám příjemně pikantní chutí, jemností a neodolatelným čokoládovým dozvukem.

Italské pražení a podíl exkluzivní odrůdy Jamaica Blue Mountain

Tato unikátní směs 100% arabica  s vysokým podílem exkluzivní odrůdy Jamaica Blue Mountain povýší pití kávy na luxusní zážitek. Lucaffé Bluecaffé je pražena typickým italským stylem, tedy pomalu s jemnou kalcinací v rotačních bubnech. Výsledná káva díky tomu získává příjemnou pikantní chuť s dotekem sladké pražené čokolády.

Vychutnejte si dokonalý okamžik při každém doušku výjimečné směsi. Zrnková káva Lucaffé Bluecaffé se o to postará.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty