×

Lavazza Expert Gusto Forte zrnková káva 1kg

Zrnková káva Lavazza Espresso Gusto Forte se pyšní neměnnou a silnou chutí, kterou doplňuje výjimečně krémová konzistence a podtóny kakaa. Silná chuť je způsobena použitím pouze zrn Robusty (100 %). Zrna pocházejí přímo od malých pěstitelů, zapojených do programu Fair Trade. Výsledná směs je proto nejen kvalitní, ale i férová. 

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
292,00 Kč
260,71 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 6,00 Kč 36,00 Kč
12 10,00 Kč 120,00 Kč
18 14,00 Kč 252,00 Kč
24 17,00 Kč 408,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Vending Gusto Forte

Lavazza Espresso Gusto Forte je výjimečná směs, která láká na neměnnou silnou chuť a krémovou konzistenci. Výrazné tóny, které po sobě zanechávají chuť kakaa, vám bezpochyby učarují. 

Skvělá chuť a férový přístup

Zrnková káva Gusto Forte je přímo stvořená pro konzumaci na pracovišti. I z vaší kanceláře se tak může na chvíli stát vaše oblíbená kavárna. Lahodná směs vzniká pod přísným dohledem kontrolorů a přináší vám to nejlepší, co si pod pojmem italské espresso můžete představit. Navíc jsou zrna pro kávu Lavazza Espresso Gusto Forte nakupována přímo od malých pěstitelů, kteří jsou zapojeni do programu Fair Trade. Máte tak jistotu, že kromě vynikající směsi získáváte opravdu kvalitní produkty, za které dostává zaplaceno pěstitel a ne nadnárodní korporace. 

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
4.5
2 Recenze
Spokojenost
(4.5)
jsem spokojený
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty