×

Lavazza Tierra! zrnková káva 1kg

Výjimečná směs zrnkové kávy Lavazza Tierra! láká na ovocnou chuť s podtóny mléčné čokolády. Excelentní a výrazná 100% Arabica učaruje každému svým dokonalým aroma a nižším obsahem kofeinu. Vychutnejte si to pravé italské espresso tak, jak ho máte nejraději.

Přečíst článekShow less
517,15 Kč
461,74 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 12,00 Kč 72,00 Kč
12 16,00 Kč 192,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Tierra!

Ovocná chuť s podtóny mléčné čokolády se skrývá ve výborné zrnkové kávě Lavazza Tierra!. Excelentní a výrazná 100% Arabica láká na dokonalé aroma a nižší obsah kofeinu. Výjimečná směs je výsledkem zkušeností pěstitelů vynikajícího druhu kávy Arabica.

Precizní příprava zaručuje jedinečný prožitek

Lahodné italské espresso učaruje svým charakterem každému, kdo hledá potěšení z ranního doušku čerstvé kávy anebo odpolední relaxace s oblíbeným nápojem. Pečlivě vybraná zrna z těch nejlepších kávových regionů světa dělají ze zrnkové kávy Lavazza Tierra! jednu z nejchutnějších směsí vůbec. Způsob pražení vzduchem zajišťuje perfektně stejnoměrně propražená zrna bez jakéhokoliv poškození.

Zamilujte se do neodolatelné směsi a vychutnejte si šálek pravého italského espressa tak, jak ho máte rádi. Zrnková káva Lavazza Tierra! vás bezpochyby dostane.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty