×

Lavazza Qualità Rossa mletá káva 250g

Dobijte baterky díky vyvážené směsi kvalitní Arabiky a Robusty. Lavazza Qualità Rossa oslní každého čokoládovým aromatem a výjimečnou chutí. Nejlépe chutná s mlékem a čerstvým pečivem.

Přečíst článekShow less
104,00 Kč
92,86 bez DPH.
Vyberte balení
  •  250g
  •  250g dóza
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Qualità Rossa

Potřebujete dobít baterky? Dokonale vyvážená směs té nejkvalitnější Arabicy a Robusty vám udělá nejlepší službu.

Pravé italské espresso chutná nejlépe k snídani

Mletá káva Lavazza Qualità Rossa je v současnosti vůbec nejprodávanější směsí turínské pražírny Lavazza. Prvotřídní Robusta stojí za tělem kávy a čokoládovým aromatem, Arabica z brazilských hor zase dodává nápoji výjimečnou chuť a mírné aroma. Nejlépe si na pravém italském espressu pochutnáte s mlékem, a pokud ho doplníte čerstvým pečivem.

Za perfektně stejnoměrně propraženými zrny stojí pražení vzduchem, díky kterému zrna nemají žádné známky poškození. Italská Lavazza klade kromě prvotřídní kvality důraz i na absolutní čerstvost. Automatický balicí systém, který Lavazza využívá, dokáže přepravit zrna z místa pražení do místa balení během 10 vteřin.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Moka
1
French press
1
Džezva
1

Specifické reference

ean13
8000070035805
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty