×

Lavazza Qualitá ORO mletá káva

Intenzivní, mimořádně sladká 100% Arabika dostává do kolen opravdové znalce kávy po celém světě. Pravé italské espresso je tvořeno jen těmi nejkvalitnějšími zrny ze Střední Ameriky a Brazílie.

Přečíst článekShow less
127,00 Kč
113,39 bez DPH.
Vyberte balení
  •  250g
  •  250g dóza
Skladem více jak 10 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Qualità ORO

Káva vybíravých znalců. Tak by se dala popsat neobyčejně sladká 100% Arabica, která si získává srdce kávomilců po celém světě. Pravé italské espresso se chlubí intenzivní aromatickou směsí, která je tvořena jen těmi nejkvalitnějšími zrny ze Střední Ameriky a Brazílie.

Nepřekonatelná chuť dělá z kávy oblíbeného šampiona

Dokonalost mleté kávy Lavazza Qualità ORO je založena na tradici, odbornostivášni, se kterou se oblíbená směs připravuje. Neodolatelná zlatá crema a s ničím nesrovnatelná vůně dostávají do kolen vybíravé kávomilce, kteří s každým douškem kávy očekávají tu nejvyšší kvalitu.

Zrna Střední Ameriky stojí za ovocnou a květinovou příchutí, které se perfektně mísí se špetkou sladu a medu z brazilských zrn, a vytváří unikátní sladkou, aromatickou a jednoduše řečeno neodolatelnou směs. 

Šalek kávy Lavazza 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1

Specifické reference

ean13
8000070019911
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty