×

Lavazza Gran Espresso zrnková káva 1kg

Jedinečná směs zrnkové kávy Lavazza Gran Espresso láká na chuť hořké čokolády a koření. Arabica z Brazílie a Hondurasu (30 %) se mísí s africkou Robustou (70 %) a vytváří perfektní italské espresso s bohatou pěnou a vyváženou chutí. 

Přečíst článekShow less
458,00 Kč
408,93 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 16,00 Kč 192,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Gran Espresso

Hořká čokoláda a koření. To je jedinečná směs zrnkové kávy Lavazza Gran Espresso. Arabica z Brazílie a Hondurasu se mísí s africkou Robustou a vytváří perfektní italské espresso s bohatou a vyváženou chutí. Vychutnejte si prvotřídní kávu v kteroukoli denní dobu.

Sametová pěna, které neodoláte

Vynikající zrnková káva Lavazza Gran Espresso láká na širokou škálu chutí, plnost a výtečné aroma. Směs tvoří jen ta nejkvalitnější zrna z nejlepších kávových regionů světa. Třešničkou na dortu je dokonalá pěna, vytvářející na povrchu kávy několikamilimetrovou vrstvu.

Díky pražení vzduchem se káva pyšní perfektními stejnoměrně propraženými zrny bez jakéhokoliv poškození. Zamilujte si to pravé italské espresso a podlehněte výjimečné směsi turínské pražírny.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty