×

Lavazza Gold Selection zrnková káva 1kg

Výběrovou Arabiku (80 %) z Brazílie a Kolumbie doplňuje stejně kvalitní indonéská Robusta (20 %). Chuť sladké a mléčné čokolády společně s vanilkovými podtóny podtrhuje výjimečnost zrnkové kávy Lavazza Gold Selection, které jen tak neodoláte. 

Přečíst článekShow less
481,00 Kč
429,46 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 14,00 Kč 168,00 Kč
24 18,00 Kč 432,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Gold Selection

Jen ta nejpečlivěji vybraná zrna nejlepších káv světa se mísí v jedinečné směsi zrnkové kávy Lavazza Gold Selection. Chuť sladké a mléčné čokolády společně s vanilkovými podtóny učaruje každému milovníkovi dobré kávy. 

Vybraná zrna z celého světa

Výběrovou Arabicu (80 %) z Brazílie a Kolumbie doplňuje stejně kvalitní indonéská Robusta (20 %). Směs vybraných zrn zaručuje příjemnou a intenzivní chuť zrnkové kávy Lavazza Gold Selection. Plná chuť, nádherná pěna a čokoládové podtóny dělají z pití výjimečné směsi jedinečný zážitek.

Oproti ostatním kávám má Lavazza Gold Selection nižší obsah kofeinu. Je to díky technologii výroby této kávy, která využívá praných káv. Pražení vzduchem zajišťuje stejnoměrně propražená zrna bez jakéhokoliv poškození. Vychutnejte si perfektní italské espresso, které každým douškem prozrazuje svou kvalitu a čerstvost.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty