×

Lavazza Espresso Barista Gran Crema zrnková káva 1kg

Pokud milujete kávu a čokoládu, zamilujete si i zrnkovou kávu Lavazza Barista Gran Crema (dříve prodávanou pod názvem Espresso Perfetto). Vychutnáte si dokonalou kombinaci vášně a vysoké kvality. Tato středně pražená směs 70% Arabiky a 30% Robusty láká na silnou, plnou chuť s vyšším obsahem kofeinu a díky delšímu pražení se pyšní typickým tmavým chuťovým profilem

Hodí se pro přípravu espressa, latte macchiata nebo cappuccina v automatických i profesionálních přístrojích. Vhodná pro přípravu ranní kávy.

Karton obsahuje 4 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
423,00 Kč
377,68 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
8 10,00 Kč 80,00 Kč
12 18,00 Kč 216,00 Kč
24 25,00 Kč 600,00 Kč
48 30,00 Kč 1 440,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Lavazza Gran Crema

Zamilujte si kávu, která chutná po čokoládě a užijte si dvě vášně v jednom. Zrnková káva Lavazza Espresso Gran Crema představuje dokonalost italského espressa a pečlivý výběr zrn z nejlepších plantáží světa. 

Prvotřídní káva s plným tělem

Aromatické kávy z Indonésie a Jižní Ameriky se mísí v prvotřídní zrnkové kávě Lavazza Espresso Gran Crema. Milovníkům kávy přináší silnou a plnou chuť, která rozjasní šedivé ráno a dodá energii do náročného dne. Lavazza Espresso Barista Gran Crema láká na vyváženost hořkosti a kyselosti a chuťově je podobná kávě Lavazza Pienaroma.

Vzhledem k tomu, že se zrna kávy Lavazza Espresso Barista Gran Crema praží déle, než obvykle, získává výsledná káva svou plnost, bohatost a sílu. Zároveň se díky delšímu pražení pyšní typickým tmavým chuťovým profilem. Je určena všem, kdo touží po porci vášně a přitom stále konzistentní vysoké kvalitě kávy. 

šalek kávy lavazza espresso perfetto 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty