×

Lavazza Espresso Barista Gran Crema zrnková káva 1kg

Pokud milujete kávu a čokoládu, zamilujete si i zrnkovou kávu Lavazza Barista Gran Crema (dříve prodávanou pod názvem Espresso Perfetto). Vychutnáte si dokonalou kombinaci vášně a vysoké kvality. Tato středně pražená směs 70% Arabiky a 30% Robusty láká na silnou, plnou chuť s vyšším obsahem kofeinu a díky delšímu pražení se pyšní typickým tmavým chuťovým profilem

Hodí se pro přípravu espressa, latte macchiata nebo cappuccina v automatických i profesionálních přístrojích. Vhodná pro přípravu ranní kávy.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

369,00 Kč
320,87 bez DPH.

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
6 10,00 Kč Až do 60,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Lavazza Espresso Perfetto

Zamilujte si kávu, která chutná po čokoládě a užijte si dvě vášně v jednom. Zrnková káva Lavazza Espresso Perfetto představuje dokonalost italského espressa a pečlivý výběr zrn z nejlepších plantáží světa. 

Prvotřídní káva s plným tělem

Aromatické kávy z Indonésie a Jižní Ameriky se mísí v prvotřídní zrnkové kávě Lavazza Espresso Perfetto. Milovníkům kávy přináší silnou a plnou chuť, která rozjasní šedivé ráno a dodá energii do náročného dne. Lavazza Espresso Perfetto láká na vyváženost hořkosti a kyselosti a chuťově je podobná kávě Lavazza Pienaroma.

Vzhledem k tomu, že se zrna kávy Lavazza Espresso Perfetto praží déle, než obvykle, získává výsledná káva svou plnost, bohatost a sílu. Zároveň se díky delšímu pražení pyšní typickým tmavým chuťovým profilem. Zrnková káva Lavazza Perfetto je určena všem, kdo touží po porci vášně a přitom stále konzistentní vysoké kvalitě kávy. 

šalek kávy lavazza espresso perfetto 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace