×

Lavazza Espresso Italiano Classico mletá káva

Jemná chuť a nezaměnitelné aroma mleté kávy Lavazza Espresso Italiano Classico učarují každému, kdo hledá jednoduchou, ale přitom dokonalou směs pravého italského espressa. Zamilujte se do unikátní směsi tmavě pražené 100% Arabiky a užijte si mletou kávu Lavazza Espresso Italiano Classico v kteroukoli denní dobu.

Přečíst článekShow less
Regular price: 130,00 Kč
119,00 Kč
106,25 bez DPH.
Vyberte balení
  •  250g
  •  250g dóza
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Espresso

Hledáte čiré potěšení z pravého italského espressa? Objevte ho s mletou kávou Lavazza Espresso. Jemná chuť a nezaměnitelné aroma učarují i nejnáročnějšímu znalci kávy.

Chuť Itálie v každém doušku

Výjimečná směs láká na tmavě praženou 100% Arabiku z vybraných kávových regionů světa. Mletá káva Lavazza Espresso patří k tomu nejlepšímu, co si pod pojmem Lavazza dokážete představit. Unikátní směs vzniká s precizností a důrazem na kvalitu a přináší jedinečný prožitek z každého doušku vynikající kávy.

Užijte si nezapomenutelnou chuť pravého italského espressa a vychutnejte si dolce vita tak, jak to umí jen Italové. Lahodnou směs mleté kávy Lavazza Espresso si stejně dobře zamilujete při ranním probuzení, jako při odpolední relaxaci.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1

Specifické reference

ean13
8000070018877
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty