×

Lavazza Decaffeinato mletá káva v dóze 250g

Nemůžete nebo nechcete konzumovat kofein? Mletá káva Lavazza Decaffeinato chutná díky přirozenému procesu odstraňování kofeinu stejně jako klasické italské espresso. Vychutnejte si výjimečně hladkou, aromatickou a delikátní směs vybraných zrn v bezkofeinové variantě.

Přečíst článekShow less
145,00 Kč
129,46 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Decaffeinato

Vychutnejte si výjimečně lahodnou bezkofeinovou kávu. Mletá káva Lavazza Decaffeinato láká na výjimečnou chuť kávy, ale potěší ty, co nemůžou nebo nechtějí konzumovat kofein. Zamilujte se do jedinečně hladkého, aromatického a delikátního italského espressa.

Stejná chuť, žádný kofein

Mletá káva Lavazza Decaffeinato je vyrobena z vybraných nízkokofeinových kávových bobů asijských kávovníků. Kofein se extrahuje z kávy, která je čerstvě oloupaná a ještě zelená v nepraženém stavu. Vzhledem k tomu, že se kofein váže na vodu, se odstraňuje až ve vodní lázni při vysokém tlaku. Teprve poté se zrna vysouší, praží a melou.

Perfektní aroma, plné tělo a neodolatelná chuť vám přinesou stejný zážitek jako při pití kofeinové varianty. Užijte si své milované italské espresso v bezkofeinové variantě.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
Směs
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty