×

Lavazza Decaffeinato mletá káva v dóze 250g

Nemůžete nebo nechcete konzumovat kofein? Mletá káva Lavazza Decaffeinato chutná díky přirozenému procesu odstraňování kofeinu stejně jako klasické italské espresso. Vychutnejte si výjimečně hladkou, aromatickou a delikátní směs vybraných zrn v bezkofeinové variantě.

129,00 Kč
112,17 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Decaffeinato

Vychutnejte si výjimečně lahodnou bezkofeinovou kávu. Mletá káva Lavazza Decaffeinato láká na výjimečnou chuť kávy, ale potěší ty, co nemůžou nebo nechtějí konzumovat kofein. Zamilujte se do jedinečně hladkého, aromatického a delikátního italského espressa.

Stejná chuť, žádný kofein

Mletá káva Lavazza Decaffeinato je vyrobena z vybraných nízkokofeinových kávových bobů asijských kávovníků. Kofein se extrahuje z kávy, která je čerstvě oloupaná a ještě zelená v nepraženém stavu. Vzhledem k tomu, že se kofein váže na vodu, se odstraňuje až ve vodní lázni při vysokém tlaku. Teprve poté se zrna vysouší, praží a melou.

Perfektní aroma, plné tělo a neodolatelná chuť vám přinesou stejný zážitek jako při pití kofeinové varianty. Užijte si své milované italské espresso v bezkofeinové variantě.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
Směs
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace