×

Lavazza Crema e Gusto mletá káva 250g

Mletá káva Lavazza Crema e Gusto láká na intenzivní a dokonalé vyvážené aroma, plné tělo a vynikající chuť. Unikátní směs vysoce kvalitních afrických a východoasijských zrn kávy Robusta a stejně kvalitních brazilských Arabic zaručují jedinečný zážitek z každého doušku kávy.

Karton obsahuje 20 balení. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
94,00 Kč
83,93 bez DPH.
Vyberte balení
  •  250g
  •  250g dóza

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 3,00 Kč 36,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Crema e Gusto

Intenzivní a dokonale vyvážené aroma, plné tělo a vynikající chuť dělají z pití mleté kávy Lavazza Crema e Gusto jedinečný zážitek. Dostane vás bohatou dochutí s čokoládovými podtóny, kterým jen tak neodoláte.

Pečlivý výběr a zpracování zrn

Mletá káva Lavazza Crema e Gusto je unikátní směsí vysoce kvalitních afrických a východoasijských zrn kávy Robusta a stejně kvalitních brazilských zrn kávy Arabica z nejvyhlášenějších kávových regionů světa. Plná chuť s neodolatelným aroma učaruje i nejnáročnějšímu znalci kávy.

Zamilujte se do toho pravého italského espressa, které si stejně tak dobře vychutnáte při ranním probuzení, jako při odpolední siestě. Přeneste se do slunné Itálie a užijte si každý doušek neodolatelné směsi mleté kávy Lavazza Crema e Gusto.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Moka
1

Specifické reference

ean13
8000070038769
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty