Lavazza Club mletá káva v dóze 250g

Vychutnejte si excelentní směs 100% Arabicy, která byla vytvořena, aby uspokojila vytříbené chutě náročných znalců kávy. Mletá káva Lavazza Club láká na nezaměnitelnou chuť, bohaté aroma a výjimečně jemnou oříškovou pěnu. Díky praktické dóze navíc slouží jako stylový dárek.

139,00 Kč
120,87 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Club

Unikátní mletá káva Lavazza Club byla vytvořena, aby uspokojila vytříbené chutě náročných znalců kávy. Vychutnejte si excelentní směs 100% Arabicy, která ukrývá jemnost, delikátní chuť a neodolatelné aroma.

Vynikající chuť v praktické dóze

Nezaměnitelná chuť, bohaté aroma a výjimečně jemná oříšková pěna jsou jedinečnými charakteristikami mleté kávy Lavazza Club, které neodolá žádný milovník dobré kávy. Jen ta nejkvalitnější zrna z vybraných kávových regionů světa se mísí v unikátní mleté kávě Lavazza Club a přinášejí potěšení pro vaše chuťové buňky.

Vychutnejte si výborné italské espresso v kteroukoli denní dobu. Díky praktickému vakuovému balení ve stylové dóze navíc káva slouží jako krásný a výborný dárek.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace