×

Lavazza Espresso Italiano Classico zrnková káva

Užijte si autentické italské espresso a zamilujte se do jemné chuti a nezaměnitelného květinově - ovocného aroma zrnkové kávy Lavazza Espresso Italiano Classico (dříve Caffé Espresso). Středně pražená 100% Arabika nejvyšší kvality, vhodná pro všechny přípravy kávy včetně filtrované. 

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
350,00 Kč
312,50 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g
  •  250g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 5,00 Kč 30,00 Kč
12 7,00 Kč 84,00 Kč
24 9,00 Kč 216,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Espresso

Zrnková káva Lavazza Espresso je ideální volbou pro ty, kteří touží po čirém potěšení z vynikajícího espressa. Jemná chuť se svůdným a lehce rozpoznatelným aroma učaruje každému milovníkovi dobré kávy.

Espresso jako z italské kavárny

Jedinečná směs tmavě pražené 100% Arabicy představuje to nejlepší, co si pod pojmem značka Lavazza dokážete představit. Preciznost a prvotřídní kvalita patří k základním charakteristikám italské pražírny, jejíž káva je jednou z vůbec nejoblíbenějších na celém světě.

Zamilujte se do pravého italského espressa a přeneste se do země, kde bylo pití kávy pozvednuto na veledůležitý rituál. Užijte si vynikající směs zrnkové kávy Lavazza Espresso při ranním probuzení a oddalte každodenní shon. Anebo se na chvíli zastavte v práci a oddejte se příjemné relaxaci s neodolatelným šálkem výborného espressa.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
3
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Moka
1
French press
1

Specifické reference

ean13
8000070018747
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty