×

La Bottega EXTRA zrnková káva 1kg

Prvotřídní zrnková káva La Bottega EXTRA je pražena tradičním způsobem na ohni z bukového dřeva, což kávě dodává neuvěřitelně bohatou a nasládlou chuť po hořké čokoládě. Neodolatelná směs s nádechem kakaa, kterou jinde neucítíte.

Přečíst článekShow less
499,00 Kč
445,54 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
2 20,00 Kč 40,00 Kč
6 50,00 Kč 300,00 Kč
12 60,00 Kč 720,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva La Bottega EXTRA

Exkluzivní směs dostane do kolen i ty nejnáročnější znalce kávy. Prvotřídní zrnková káva La Bottega EXTRA je pražena tradičním způsobem na ohni z bukového dřeva. To kávě dodává neuvěřitelně bohatou a nasládlou chuť, kterou jinde neucítíte.

Tradiční metoda stojí za prvotřídní kvalitou a chutí

Praná zrna Arabiky (80 %) z Brazílie a Kolumbie tvoří základ výjimečné směsi. Svěžest a lehkost cremy kávě dodávají praná zrna indické Robusty (20 %). Díky tradiční benátské metodě pražení směs dosahuje jedinečné stability v chuti i vůni. Benátské pražení spočívá v tom, že se jednotlivé druhy káv praží zvlášť a až po upražení se smíchají. Proces výroby kávy La Bottega je dokonalé umění.

Neodolatelná směs s nádechem kakaa a chutí hořké čokolády dělají z pití zrnkové kávy La Bottega EXTRA prvotřídní prožitek. Známe chutě českých milovníků kávy a víme, že právě La Bottega je dokáže dokonale uspokojit.

Šalek La bottega 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze(3)
Celkové hodnocení
4.7
3 Recenze
Spokojenost
(4.7)
sice drahší, ale chutově skvěla
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty