×

La Bottega Espresso zrnková káva 1kg

Jedinečná hořkosladká směs s nádechem kakaa a chutí hořké čokolády učaruje každému znalci kávy. Díky tradiční benátské metodě dosahuje zrnková káva La Bottega Espresso jedinečné stability v chuti a vůni.

Základ espressa tvoří zrna ručně prané Arabiky z Brazílie, Kolumbie a Etiopie (70 - 80%) doplněná o indické odrůdy Robusty.

Přečíst článekShow less
499,00 Kč
445,54 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
2 20,00 Kč 40,00 Kč
6 50,00 Kč 300,00 Kč
12 60,00 Kč 720,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva La Bottega Espresso

Neodolatelná směs, kterou si zamilují hlavně znalci kávy a ocení její kvalitu. Zrnková káva La Bottega Espresso zaujme vyváženou hořkosladkou chutí a nádhernou cremou. Ta nejkvalitnější zrna prané kávy Arabicy z Brazílie, Kolumbie a Etiopie tvoří základ výjimečné směsi, která je na závěr doplněna pranými zrny Robusty. Vynikající káva s nádechem kakaa a chutí hořké čokolády učaruje každému, kdo má vytříbenou chuť a hledá nejvyšší kvalitu./p>

Ideální káva pro české kávoholiky

Díky tradiční benátské metodě pražení se dosahuje nezaměnitelné chuti a vůně, typické pro zrnkovou kávu La Bottega Espresso. Benátská metoda pražení spočívá v tom, že se jednotlivé druhy kávy praží zvlášť a až po upražení se smíchají.

Střední stupeň pražení, střední obsah kofeinu a nasládlá chuť dělají ze zrnkové kávy La Bottega Espresso ideálního společníka pro českého konzumenta. Známe české chutě a víme, že tato káva jim bude naprosto vyhovovat. Zrnková káva La Bottega Espresso je vnímána jako jedna z nejlahodnějších káv. Navíc je nenáročná na přípravu a je vhodná pro použití jak v automatu, profesionálním kávovaru, moka konvičce, french press nebo džezvě.

Šalek La bottega 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
1
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
hodně na úrovni, dobrá chuť, nezklame
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty