×

JURA Filtr CLARIS Smart

Je jisté, že dokonalá kvalita vody je nezbytná pro vynikající kávu. S výrobkem CLARIS Smart přináší společnost JURA revoluci do filtrace vody. Poprvé totiž plně automatické zařízení díky moderní technologii RFID trvale komunikuje s filtrem. Použití filtru nebylo nikdy tak snadné, efektivní a bezpečné.

CLARIS Smart filtruje vždy přesně takové množství vody, které je pro přípravu nápoje potřeba. Kromě vodního kamene jsou odfiltrovány i těžké kovy, jako je olovo a také látky zhoršující čich a chuť, jako je chlór. Zdravotně důležité minerály ve vodě zůstávají. Výsledkem je čerstvě filtrovaná voda pro dokonalé kávové speciality a zároveň optimální ochrana fluidního systému před vodním kamenem.

V balení po jednom nebo po třech kusech.

Původní cena: 399,00 Kč
384,00 Kč
317,36 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1 ks
  •  3 ks
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Jura filtr Claris Smart neustále zjišťuje, jestli se filtr používá a automaticky aktivuje vhodný režim. Průběžně shromažďuje informace o využití filtru a hlásí, když je kapacita vyčerpána

Vhodné pro následující modely: GIGA 6 Aluminium (EA), Z10 Aluminium Series, J6 Piano White, S8 Series, E8 Series, E6 Series, D6 Series, D4 Piano Black, ENA 8 Series, ENA 4 Full Series, S8 Piano Black ( EA ), E8 Piano Black (EB), E6 Piano Black (EB) a další.

Detaily produktu

Specifické reference

ean13
7610917717934
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace