×

JURA Filtr CLARIS Smart+

Je jisté, že dokonalá kvalita vody je nezbytná pro vynikající kávu. S výrobkem CLARIS Smart přináší společnost JURA revoluci do filtrace vody. Poprvé totiž plně automatické zařízení díky moderní technologii RFID trvale komunikuje s filtrem. Použití filtru nebylo nikdy tak snadné, efektivní a bezpečné.

CLARIS Smart+ filtruje vždy přesně takové množství vody, které je pro přípravu nápoje potřeba. Kromě vodního kamene jsou odfiltrovány i těžké kovy, jako je olovo a také látky zhoršující čich a chuť, jako je chlór. Zdravotně důležité minerály ve vodě zůstávají. Výsledkem je čerstvě filtrovaná voda pro dokonalé kávové speciality a zároveň optimální ochrana fluidního systému před vodním kamenem.

V balení po jednom nebo po třech kusech. Plně nahrazuje JURA CLARIS BLUE.

Přečíst článekShow less
384,00 Kč
317,36 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1 ks
  •  3 ks

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
3 10,00 Kč 30,00 Kč
6 15,00 Kč 90,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Jura filtr Claris Smart+ neustále zjišťuje, jestli se filtr používá a automaticky aktivuje vhodný režim. Průběžně shromažďuje informace o využití filtru a hlásí, když je kapacita vyčerpána

Vhodné pro následující modely: GIGA 6 Aluminium (EA), Z10 Aluminium Series, J6 Piano White, S8 Series, E8 Series, E6 Series, D6 Series, D4 Piano Black, ENA 8 Series, ENA 4 Full Series, S8 Piano Black ( EA ), E8 Piano Black (EB), E6 Piano Black (EB) a další.

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
7610917717934
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty