Hausbrandt Espresso Nonnetti zrnková káva

Nejstarší směs legendární italské značky se praží už od roku 1910. Zrnková káva Hausbrandt Espresso Nonneti láká na nádhernou krémovou směs a nezaměnitelné aroma opečeného chleba a sušenek, o které se zasazuje přítomnost Robusty (20 %). Vychutnejte si to pravé italské espresso, pražené podle tradiční italské receptury. Jeho chuti podlehnete po prvním doušku.

Původní cena: 630,00 Kč
464,00 Kč s DPH
403,48 Kč bez DPH

Nákupem tohoto produktu získáte 464 bodů

Skladem více jak 50 kusů
Vyberte balení
  • 1kg

  • 500g

  • 5+1 La Bottega

Tento produkt nabízíme v balení 5kg + 1kg s dopravou zdarma
Ochutnejte prémiovou kávu La bottega Extra, kterou vám přibalíme k pěti kusům vybrané kávy. Kromě nového kávového zážitku dostanete i dopravu zdarma na celou objednávku.

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Espresso Nonneti

Nádherná krémová směs a nezaměnitelné aroma opečeného chleba a sušenek dělají z pití zrnkové kávy Hausbrandt Espresso Nonnetti jedinečný požitek. Jedná se o vůbec nejstarší směs legendární italské značky a praží se už od roku 1910.

Vynikající chuť a vůně díky tradiční receptuře

V kávě dominuje směs odrůd Arabica, kterou zjemňují výběrová zrna Robusty. Přítomnost Robusty (20 %) dodává kávě dobré tělo, jedinečnou vůni a minimální známky kyselosti. Obě jsou pražené zvolna zhruba 15 minut v rotujícím bubnu při nízkých teplotách, což zaručuje jejich vynikající chuť a aroma. Rádi si po ránu vychutnáváte pravé italské espresso? Právě pro něj je nejlepší volbou zrnková káva Hausbrandt Espresso Nonnetti. Pražená podle tradiční italské receptury, je jednou z nejprodávanějších směsí společnosti Hausbrandt. Neopakovatelná chuť výběrové kávy učaruje všem kávomilcům.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1

Specifické reference

ean13
8006980524057
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
4
2 Recenze
Spokojenost
(4)

Hlavní nabídka

Informace