×

Xylitol - Sladidlo z břízy a buku

Oslaďte si svou kávu zdravěji. Pomůže vám s tím sladidlo Xylitol, které chutná i vypadá stejně jako klasický cukr. Oproti němu má ale třikrát méně kalorií a  nemá nepříjemnou pachuť jako některá jiná umělá sladidla. 

Přečíst článekShow less
291,20 Kč
260,00 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  400g
  •  200g
Vyprodáno
Popis

Sladit kávu můžete i zdravě

Rádi sladíte kávu, ale ještě raději byste byli, kdyby to šlo zdravěji? Sáhněte po Xylitolu! Tohle sladilo bez chemie je vhodnou alternativou cukru, navíc má spoustu zdravotních benefitů. Xylitol neboli březový cukr, se získává obvykle z břízy nebo kukuřice.

Zdravější varianta klasického cukru

V přírodě se vyskytující sladidlo Xylitol pochází z Finska a v České republice ho balí přímo naše společnost. Při použití nechte xylitol v nápoji dobře rozpustit, v opačném případě byste při pití pociťovali mírný chladivý mentolový nádech. Dobře rozpuštěný xylitol nezanechává žádnou pachuť.

Xylitol vypadá i chutná stejně jako klasický cukr, oproti němu má ale třikrát méně kalorií. Na rozdíl od stévie nemá xylitol nepříjemnou pachuť. Navíc se pyšní pozitivním vlivem na zdraví dutiny ústní a na zuby samotné. Xylitol si můžete zakoupit i v praktickém balení 100x4g, což je ideální porcované balení pro oslazení nápojů.

slazeni_kavy_cukrem 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
0710144839755
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty