×

DeLonghi Kimbo Espresso Prestige zrnková káva 1kg

Pečlivý výběr zrn Arabiky (65 %) z Brazílie, Kolumbie a Peru doladěný kvalitními zrny Robusty (35 %) z Asie. Výsledkem je lahodné espresso se středně silným tělem a tóny karamelu, čerstvě upečených sušenek a sušeného ovoce.

V podstatě stejné chuťové vlastnosti a zároveň značnou finanční úsporu nabízí Kimbo Prestige.

Přečíst článekShow less
421,00 Kč
375,89 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 12,00 Kč 72,00 Kč
12 20,00 Kč 240,00 Kč
24 25,00 Kč 600,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty