×

Dallmayr prodomo zrnková káva 500g

Klasika z Mnichova, která se prodává již desítky let a důvěru zákazníků si vydobyla především díky stálosti chuťového profilu s mi 0 nimem hořkých a dráždivých látek

Zušlechtěná směs vysokohorských odrůd Arabiky (100 %) z Asie, Afriky, Jižní a Střední Ameriky. Typickou chuť dodává zejména Arabika z jižních oblastí Etiopie. Výborně chutná jako filtrovaná káva, ale hodí se i pro použití v plně automatickém kávovaru. Připravená káva je jemná a intenzivně voní

Dobrý výkon, kvalita vs. cena, oslovil už několik generací. Navíc, Dalmayr prodomo zpravidla dobře snáší i ti, kterým káva jindy způsobuje zažívací potíže.

Karton obsahuje 12 balení po 500 gramech kávy. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
174,00 Kč
155,36 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 5,00 Kč 60,00 Kč
24 10,00 Kč 240,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty