×

Dallmayr Espresso d’Oro zrnková káva 1kg

Vysoce aromatická směs Arabiky a Robusty pomalu a šetrně pražená v tradiční bubnové sušičce. Nezaměnitelně italská, plná a jemná chuť s nádechem kakaa a velmi nízkou kyselostí.

Dallmayr Espresso d’Oro patří do řady vyvinuté speciálně pro přípravu v plně automatickém kávovaru. Připravíte z ní espresso s výrazným charakterem, ale i skvělé cappuccino nebo latte macchiato.

Přečíst článekShow less
343,00 Kč
306,25 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
8 9,00 Kč 72,00 Kč
16 12,00 Kč 192,00 Kč
24 15,00 Kč 360,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Detaily produktu

Parametry

Kyselá
1
Úroveň pražení
3
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty