×

Vergnano Gran Aroma Bar zrnková káva 1kg

Zrnková káva Vergnano Gran Aroma je silná, sladká a krásně aromatická. Kombinace 70% středoamerické Arabiky a 30% orientální Robusty dělá z této směsi velmi dobře vybalancovanou kávu, které jen tak neodoláte. Vychutnáte si ji nejlépe hned po ránu, kdy vám dodá energii do celého dne. Skvělá pro espresso, latte macchiato a cappuccino.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 321,00 Kč
287,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
256,25 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 38,00 Kč 228,00 Kč
12 44,00 Kč 528,00 Kč
24 48,00 Kč 1 152,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Vergnano Gran Aroma Bar

Zrnková káva Gran Aroma je přesně taková, jak napovídá její název. Silná a dokonale aromatická. Lahodná směs vzniká díky dokonalé kombinaci vybraných zrn Arabicy a Robusty z nejlepších kávových regionů světa.

Silná a výjimečná

Gran Aroma se skvěle hodí jako ranní káva a bezpochyby vám rozjasní každé nepříjemné vstávání. Její vlastnosti ocení každý, kdo touží po kávě plné síly a neodolatelné vůně. Arabica ze Střední Ameriky a orientální Robusta z plantáží Afriky dodávají kávě bohatou a dlouhotrvající chuť, smetanový nádech a dobrou strukturu. Vakuové balení zaručuje dokonalou čerstvost kávy.

Vychutnejte si kus tradiční Itálie i exotických dálek v každém šálku vynikající směsi. Zpříjemněte si ráno se zrnkovou kávou Gran Aroma.

šálek kávy Vergnano 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty