×

Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1kg

Temperamentní směs Arabiky a Robusty (50/50) pro opravdu silné espresso. Vychutnejte si čokoládové podtóny, plné tělo a intenzivní chuť i vůni. Vergnano Espresso Bar si výborně rozumí s automatickým kávovarem. Vakuové balení zaručuje, že je káva dokonale čerstvá a aromatická.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 329,00 Kč
314,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
280,36 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 21,00 Kč 126,00 Kč
12 26,00 Kč 312,00 Kč
24 30,00 Kč 720,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Vergnano Espresso Bar

Jak jinak si lépe vychutnáte tradiční směs italské pražírny, než jako pravé espresso. Zrnková káva Espresso Bar láká na čokoládové podtóny a plné tělo, které si skvěle vychutnáte i z domácích kávovarů a budete se cítit jako v nejlepší kavárně.

Káva pro náročné

Espresso Bar je směs pro náročné klienty, kteří vyžadují, aby jejich káva byla zaručeně kvalitní a čerstvá. To zajišťují profesionální kontroloři, kterým pod rukou projdou všechna zrna. Čerstvost je zachována díky vakuovému balení a k zákazníkovi se dostává dokonale čerstvá a aromatická káva.

Vychutnejte si kus pravé Itálie v šálku ranní kávy a užijte si intenzivní chuť i vůni vynikajícího espressa.

šálek kávy Vergnano 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Na mě je dost kyselá, ale ostatním v práci chutná.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty