×

Vergnano Antica Bottega zrnková káva 1kg

Zrnková káva, která udělala z Vergnano značku ve světě kávy. Vergnano Antica Bottega je 100% Arabika, která vám učaruje výraznou chutí, znamenitou cremou a delikátním aroma. Díky pomalému pražení je káva sladká, jemně kyselá a místy kořeněná ovocnými tóny. Výborně se hodí pro přípravu espressa, cappuccina a latte macchiata.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
372,00 Kč
332,14 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 15,00 Kč 180,00 Kč
24 20,00 Kč 480,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Vergnano Antica Bottega

Tuto 100% Arabicu si zamilujete pro její delikátní aroma, které jí dodávají vybraná zrna středoamerických káv. Potěší vás také výrazná chuť a znamenitá crema.

Precizní postup a kontrola

Zrnková káva Antica Bottega vzniká pomalým pražením, které zaručuje, že výsledná chuť je sladká, jemně kyselá a místy kořeněná ovocnými tóny. Vakuové balení kávy zajišťuje její dokonalou čerstvost na cestě k zákazníkovi i po rozbalení.

Do výsledné směsi Antica Bottega se dostávají jen ta nejkvalitnější zrna, na jejichž výběr dohlíží profesionální kontroloři. Pečlivě kontrolovaný je i proces tradičního pražení. Můžete si tak být jisti, že se k vám dostává výjimečná káva prvotřídní kvality. Antica Bottega v sobě mísí tradici i pokrok a její chuť vás snadno přenese do romantických uliček italských měst. Lahodná káva vám rozjasní každé šedivé ráno.

šálek kávy Vergnano 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty