×

Vergnano Antica Bottega zrnková káva 1kg

Zrnková káva Antica Bottega je 100% Arabica, která vám učaruje výraznou chutí, znamenitou cremou a delikátním aroma. Díky pomalému pražení je káva sladká, jemně kyselá a místy kořeněná ovocnými tóny.

Původní cena: 329,00 Kč
319,00 Kč
277,39 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Popis

Jak chutná káva Vergnano Antica Bottega

Tuto 100% Arabicu si zamilujete pro její delikátní aroma, které jí dodávají vybraná zrna středoamerických káv. Potěší vás také výrazná chuť a znamenitá crema.

Precizní postup a kontrola

Zrnková káva Antica Bottega vzniká pomalým pražením, které zaručuje, že výsledná chuť je sladká, jemně kyselá a místy kořeněná ovocnými tóny. Vakuové balení kávy zajišťuje její dokonalou čerstvost na cestě k zákazníkovi i po rozbalení.

Do výsledné směsi Antica Bottega se dostávají jen ta nejkvalitnější zrna, na jejichž výběr dohlíží profesionální kontroloři. Pečlivě kontrolovaný je i proces tradičního pražení. Můžete si tak být jisti, že se k vám dostává výjimečná káva prvotřídní kvality. Antica Bottega v sobě mísí tradici i pokrok a její chuť vás snadno přenese do romantických uliček italských měst. Lahodná káva vám rozjasní každé šedivé ráno.

šálek kávy Vergnano 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace