×

Bristot Cortina zrnková káva 1kg

Vynikající směs Bristot Cortina se skvěle hodí pro dokonalé italské espresso. Lahodná káva se pyšní bohatou pěnou a neodolatelnou zlatou cremou. Díky vyváženému poměru mezi kvalitní Arabicou a Robustou nabízí výjimečnou chuť, nádherné aroma a plné tělo.

436,00 Kč
379,13 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Jak chutná Káva Bristot Cortina

V lahodné kávě Bristot Cortina se mísí jen ta nejlepší zrna Arabicy z Guatemaly, Mexika a Kostarika, doplněné kvalitní Robustou z Pobřeží slonoviny a Kamerunu. Výjimečná směs láká na bohatou pěnu a neodolatelnou zlatou cremu.

Dokonalý poměr Arabicy a Robusty

Velmi jemná káva se perfektně hodí pro dokonalé italské espresso. Přeneste se do romantických Dolomit, kde se káva Bristot Cortina praží, a vychutnejte si každý doušek speciální směsi. Díky podílu Robusty má káva vyváženou hladinu kyselosti, která zabraňuje podráždění žaludku. Prvotřídní Arabica zaručuje neodolatelnou chuť a nádherné aroma kávy.

Bristot Cortina patří mezi nejoblíbenější směsi výrobce a získává stále větší popularitu napříč celým světem. Šálek výborné kávy si skvěle vychutnáte jak při brzkém ranním vstávání, tak i během odpolední relaxace.

šálek kávy Bristot
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace