×

Bristot Classico zrnková káva 1kg

V každém doušku kávy Bristot Classico se můžete těšit na intenzivní chuť, plné tělo, hustou pěnu a neodolatelné oříškové aroma. Středně pražená směs kvalitních zrn kávy Arabika z Guatemaly, Mexika a Kostariky doplněná Robustou z Pobřeží slonoviny a Kamerunu. Poměr Arabiky a Robusty je 20:80. Nejlépe si ji vychutnáte ráno nebo na povzbuzení jako silné dvojité espresso.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
255,00 Kč
227,68 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 8,00 Kč 48,00 Kč
12 12,00 Kč 144,00 Kč
24 15,00 Kč 360,00 Kč
48 17,00 Kč 816,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Bristot Classico

Intenzivní chuť a plné tělo zaručují jedinečný prožitek při pití kávy Bristot Classico. Lahodná směs se už dlouhou dobu drží na nejvyšších příčkách popularity. Slabší káva s oříškovým aroma se ideálně hodí na dvojité espresso.

Kvalitní zrna a precizní pražení

Za výjimečnou chutí kávy Bristot Classico stojí směs kvalitních zrn kávy z Guatemaly, Mexika a Kostariky. V každém doušku tak ucítíte chuť exotických dálek, stejně jako romantiku italských Dolomit, kde se jedinečná směs praží.

Rodina Bristotů si dává záležet na precizní přípravě a svým zákazníkům přináší vynikající kávu, která už přes 90 let patří mezi nejoblíbenější italské směsi. Kávu Bristot Classico si vychutnáte jak při ranním vstávání, tak i při zaslouženém odpočinku během pracovního dne.

šálek kávy Bristot
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty