×

Bonne Maman Tartelettes malina

Košíček z křehkého lineckého těsta s malinovou náplní (42 %) podle tradiční francouzské receptury s použitím lokálně vyprodukovaných surovin, bez umělých barviv a dochucovadel

Balení obsahuje 9 kusů košíčků. Celková hmotnost balení 125g.

Přečíst článekShow less
76,94 Kč
68,70 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Popis

Specifika: Vejce z volného chovu. Opravdové evropské máslo s vysokým obsahem tuku (98%). Nejlepší cukr z Francie.

Složení: cukr, pšeničná mouka, malinová dřeň a koncentrát malinové dřeně 8,5% (rovnající se 20% ovoce), máslo, tekutý invertní cukr, slunečnicový olej, koncentrát jablečné dřeně 1,9% (rovnající se 5,5% ovoce), vejce, koncentrát šťávy z maracuji, želírující látka: pektiny, přírodní malinové aroma s dalšími přírodními aromaty, jedlá sůl, koncentrát hroznové šťávy, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek (1), vejce (3), mléko (7). Může obsahovat stopy sezamových semen (11) a skořápkových plodů (8).

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty