×

Bonne Maman Tartelettes karamel

Košíček z křehkého lineckého těsta s čokoládovou (27 %) a karamelovou náplní (20 %) podle tradiční francouzské receptury s použitím lokálně vyprodukovaných surovin, bez umělých barviv a dochucovadel. 

Balení obsahuje 9 kusů košíčků. Celková hmotnost balení 125g.

Přečíst článekShow less
76,94 Kč
68,70 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Popis

Specifika: Vejce z volného chovu. Opravdové evropské máslo s vysokým obsahem tuku (98%). Nejlepší cukr z Francie.

Složení: pšeničná mouka, mléčná čokoláda 27 % (cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), karamel 20% (glukózový sirup, tekutý invertní cukr, máslo, slazené koncentrované mléko, jedlá sůl, cukr, emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma), cukr, máslo, vejce, sušené odstředěné mléko, jedlá sůl, kypřící látky: uhličitany sodné a kyselina citronová.

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek (1), vejce (3), sója (6), mléko (7). Může obsahovat stopy sezamových semen (11) a skořápkových plodů (8).

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty