×
PPL Parcelshop

Vyzkoušejte špičkovou kávu Vee’s – přidali jsme více než 20 druhů

napsal

Všechny fajnšmekry a milovníky kávy dostane jedinečná káva Vee’s. Pokud vás zajímá, jak chutná káva z ručně tříděných gurmánských kávových zrn, vychutnejte si kávy špičkové německé pražírny Vee’s. Nově jsme pro vás do sortimentu přidali další kávy z této pražírny.

Ta nejlepší zrna z vyhlášených kávových regionů

Pražírna Vee’s je proslulá svou německou precizností. Na kávová zrna se čeká dlouho, protože rostou jen velmi pomalu ve vysokohorských oblastech v těch nejlepších klimatických podmínkách. I díky tomu jsou zrna zvlášť tvrdá. Pro kávy Vee’s se do pražírny dostávají jen opravdu vynikající zrna, která se díky pečlivému pražení pyšní neodolatelným aroma.

Chuť oříšků, čokolády a tropického ovoce

Nově přidané druhy káv Vee’s vás opět dostanou lahodnou chutí a příjemnou vůni. Těšit se můžete na komplexní tóny opražených oříšků, čokolády a tropického dřeva v oblíbené Vee’s Grand Cru Roast nebo třeba ovocné tóny manga, papáji a jemné nuance hořkosladké čokolády v organické a fair trade kávě Peru Inka Gold, která pochází z přísně kontrolovaného biologického zemědělství.

V nabídce káv Vee’s nechybí ani excelentní Jamaica Blue Mountain. Jde o jednu z vůbec nejlepších a nejdražších káv na světě. Láká na dokonale vyváženou chuť s náznaky oříšků a ananasu.

Kávy ke snídani i odpolednímu rozjímání

Pokud hledáte ideálního společníka pro ranní vstávání, vyzkoušejte Vee’s Breakfast Roast. Jemné náznaky oříšků, mléčné čokolády a kakaa vám po ránu dodají energii a dobrou náladu. Po probuzení chutná skvěle také Vee’s French Roast, která se dobře kombinuje s mlékem.

Zajímavou chuťovou kombinaci nabízí zrnková káva Salvador Pacarama. Mísí se v ní tóny zralých pomerančů, hnědého cukru, karamelu a sladké čokolády. Do historické Neapole vás zase přenese dokonalé Espresso Crema Napoli Superiore. Výrazné aroma a lahodná crema dělají z každého doušku jedinečný zážitek.

Dokonalé chuťové kombinace a harmonie

Exotickou atmosféru nastolí dobře vyvážená zrnková káva Indonésie Kalosi Toraja plná sladkých a kořenitých tónů, které připomínají lesní zeminu plnou divokých hub, podzimního listí a tropického dřeva. A pokud zatoužíte zažít kouzlo vyhlášených vídeňských kaváren, napijte se vynikající kávy Vee’s Wien Roast. Perfektní harmonie kořenitých tónů s kouřovými nuancemi vám představí 19. století, kdy tato směs vznikla.

Vyzkoušejte více než 20 druhů výjimečných káv

Kromě uvedených káv na vás čeká ještě spousta dalších, nově jsme přidali více než 20 druhů káv Vee’s. Neustále se snažíme přidávat nové a zajímavé kávy, a i díky tomu máme v současnosti jeden z nejširších sortimentů výběrových káv na českém trhu.

Věříme, že špičkové kávy německé pražírny Vee’s si zamilujete a vychutnáte si je tak, jak je máte nejraději. Ať už při ranním vstávání nebo třeba během odpolední pracovní pauzy. Jsou přímo skvělé pro kávové gurmány a jako dokonalý dárek.

Podobné produkty
Přidat komentář
Reakce na příspěvek
Prosím, přihlašte se Pro přidání komentáře.

Hlavní nabídka

Informace