×

Vzduchotěsná dóza AirScape

Vzduchotěsná dóza AirScape dokonale ochrání vaši kávu před přístupem vzduchu. Tmavé vnitřní víčko umožňuje přitlačení až přímo ke kávě. Nerezový materiál navíc zaručuje, že vaše káva bude chutnat přesně tak, jak má. Dózu nabízíme ve dvou velikostech - pro 250g a 450g kávy.

Přečíst článekShow less
987,00 Kč
815,70 bez DPH.
Skladem u dodavatele, dodáno do 3-4 pracovních dnů
Velikost
  •  450g
  •  250g
Brand:
Popis

Prvotřídní dózy Airscape

Víte, co je největším nepřítelem kávy? Kromě tepla a světla je to navíc vzduch. Pokud se dostane k vaší kávě, může ji značně znehodnotit. Jak ale kávu skladovat tak, aby k ní vzduch neměl přístup? Tento problém řeší unikátní vynález – vzduchotěsná dóza na skladování kávy AirScape. 

Nejlepší způsob, jak skladovat kávu

Na trhu neexistuje nádoba, která by dokázala dostat ven tolik vzduchu, jako to umí vzduchotěsná dóza AirScape. Tmavé vnitřní víčko umožňuje, abyste ho přitlačili až přímo ke kávě uvnitř dózy. Nejen, že tak nedovolí, aby se vzduch dostal dovnitř. Zároveň stále umožňuje únik oxidu uhličitého z nádoby, což oceníte zejména, pokud máte čerstvě upražená zrna.

Díky černé barvě víčka je káva chráněna proti světlu. Pro jistotu má dóza ještě vnější, dodatečné víčko. Proti teplu ale AirScape vaši kávu neochrání, neskladujte ji proto hned u okna nebo tam, kde příliš svítí slunce. Nerezové provedení dózy zaručuje, že vaše káva bude po přípravě chutnat přesně tak, jak má. Vyberte si ze dvou provedení - pro uložení 250 g nebo 450 g kávy.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
0645771002060
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty