×
Izzo

Izzo

Psal se teprve rok 79, když sopka Vesuv pohřbila Pompeje. Přesně o 1900 let později, v roce 1979, dal ale vulkán začít mnohem příjemnější historii, když na jeho úpatí vznikla poctivá pražírna Izzo Caffé.

Pravá chuť neapolského espressa

Nadšení, odhodlanost a láska k tradicím jsou základními stavebními kameny pražírny, kterou před více než 30 lety představil světu její zakladatel Izzo Vincenzo. Jeho podnikatelský duch a podpora profesionálního týmu dostaly vynikající kávu za hranice malého italského městečka Boscoreale.

Neustálá touha a motivace vytvořit kvalitní neapolské espresso a jedinečná práce zaměstnanců dělá z kávy Izzo jednu z nejlepších na italském trhu. Široká nabídka a prvotřídní servis jsou neopomenutelnými charakteristikami společnosti. Izzo Caffé si dává záležet na maximální spokojenosti svých zákazníků. Kávy Izzo lákají na neodolatelnou vůni a harmonickou chuť. Tradiční postup pražení, pomalu za poměrně vysoké teploty a v malých dávkách, dokáže některé vlastnosti kávy, jako je kyselost a hořkost, snížit na minimum a káva tak získává dokonalou plnost a chuť.

Vychutnejte si kávu Izzo ve specializovaných kavárnách

Dnes se společnost pyšní i řetězcem kaváren Izzo Caffé, který má za cíl dostat lahodnou kávu ještě k většímu počtu milovníků kofeinového nápoje. Izzo Caffé rozhodně nezahálí a dennodenně pracuje na rozvoji značky a neustálém zlepšování, díky čemuž se právem řadí mezi špičku v kávovém byznysu.
Přeneste se do historické Neapole a okolí tajuplného Vesuvu s šálkem vynikajícího espressa. Káva Izzo navodí jedinečnou atmosféru a potěší všechny vaše chuťové buňky. Výjimečná chuť a neodolatelná vůně zpříjemní každé ranní vstávání i odpolední pauzu v práci.
Další informace dohledáte na webu Izzo.

Logo Segafredo 
Izzo - italská káva u Vesus
Zobrazení 1-2 z 2 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty