×
danesi caffè

danesi caffè

Historie římské kávy Danesi Caffè sahá až do roku 1905. Tehdy byl její zakladatel Alfredo Danesi jedním z prvních, kdo šířili kulturu a konzumaci tradičního espressa. Ze začátku se věnoval pouze pražení a prodeji kávy, netrvalo ale dlouho a italský obchodník otevřel i síť kaváren s názvem Nencini e Danesi.

Tradiční zpracování a precizní přístup

V roce 1933 převzal společnost Alfredův syn Giovanni a zasadil se o její růst a úspěšný prodej, na který dohlíží dodnes. Pod jeho vedením společnost Danesi Caffè expandovala za hranice Itálie a dostala se do domácností milovníků kávy ve více než 60 zemích světa.

Synové Alfredo a Roberto, kteří se Danesi Caffè ujali po boku svého otce v roce 1990, pokračovali v tradičním postupu, kterému dali průmyslovější a modernější kabát. Důraz na tradice zpracování kávy a špičkovou kvalitu jsou důležitými pilíři římské pražírny.

Danesi šíří kvalitu a lásku ke kávě

Čtvrtá generace, jež se přidala k vedení společnosti, je plně ženského složení a přispívá k rozvoji společnosti. Danesi Caffè se stále zaměřuje na tradiční přístup v souladu s moderními trendy a s ohledem na budoucí výzvy. Už od svého založení se společnost snaží propagovat kvalitu kávy a kulturu pití tradičního italského espressa po celém světě. Vysoká kvalita značky Danesi Caffè vynesla společnost několikrát do časopisu Gurmet mezi nejlépe hodnocené kávy světa.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce Danesi Caffè

Logo Danesi 
Danesi Caffé kavarny
Zobrazení 1-5 z 5 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty