×

Nespresso kávovar s kávou na 2 měsíce a doručením ZDARMA

Ulehčete si život se stylovým kávovarem De'Longhi Nespresso Inissia EN80.B. Unikátní přístroj umožňuje nastavení dvou velikostí šálku a automatické vypnutí po 9 minutách. Po zapnutí kávovaru se voda ohřeje na ideální teplotu za pouhých 25 sekund. Vyzkoušejte rychlou a snadnou přípravu kávy.

2 690,00 Kč
2223,14 bez DPH.
Popis

Stylový kávovar De'Longhi Nespresso Inissia EN80.B vám ulehčí život

Zapomeňte na zdlouhavou přípravu kávy, v originálním kávovaru budete mít oblíbený nápoj hotový raz dva a ještě s minimem úsilí.
Balení obsahuje:

  • 1 ks Kávovar De’Longhi Inissia EN 80.B Nespresso
  • 14 ks mix kapslí Nespresso
  • 10 ks kapslí Nespresso Pellini Top Arabica 100%
  • 10 ks kapslí Nespresso Pellini Armonioso
  • 10 ks kapslí Nespresso Pellini Magnifico
  • 10 ks kapslí Nespresso Pellini Supremo
  • 10 ks kapslí Nespresso Pellini Absolute
  • 10 ks kapslí Nespresso Pellini Top Arabica 100% bez kofeinu

To je zásoba ranní kávy na více než dva měsíce!

Jednoduchá a rychlá příprava

Kávovary Nespresso byly navrženy tak, aby si každý mohl doma nebo v kanceláři připravit dokonalou kávu, která se chuťově vyrovná nápojům od nejlepších baristů. Inissia Black vám umožní nastavení dvou velikostí šálku a automatické vypnutí po 9 minutách. Po zapnutí kávovaru trvá pouze 25 sekund, než se voda v přístroji ohřeje na ideální teplotu. Zásobník vody o objemu 0,7 litrů vystačí na přípravu až 9 vynikajících káv. Originální design zkrášlí každý kout, ať už si kávovar Nespresso Inissia pořídíte do domácnosti nebo ho využijete v práci.

V naší sadě kávovaru najdete 14 kusů originálních kapslí Nespresso a k tomu 6 druhů Pellini kompostovatelných kapslí pro Nespresso. Pellini je vynikající italská směs, za kterou stojí rodinná tradice a láska ke kvalitní kávě. Jedná se o jednu z vůbec největších pražíren v Itálii, která nabízí kávu harmonické chuti s neodolatelnou sametově hnědou barvou. K objednávce navíc získáte dopravu zdarma.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace